„CarOutlet“ - automobilių aukcionas

„CarOutlet“ yra viena iš pirmaujančių internetinių platformų Europoje, skirta visiems dalyviams naudotų automobilių ir furgonų rinka.


Mes sukūrėme patogų internetinį aukcioną, kad galėtumėte bet kada bet kurioje vietoje patogiausia ir pelningiausia pirkti kokybiškus automobilius tiesiogiai iš lizingo bendrovių ir prekiautojų.

Mūsų tikslas yra padaryti pirkimo procesą paprastą, saugų ir patikimą pirkėjams pardavėjai. Mažindami riziką abiem šalims, mes garantuojame kokybę ir kiekvienos aukcione parduotos transporto priemonės patikimumas.

„CarOutlet“ dalyvauja kiekviename aukciono etape, pradedant pagalba renkantis automobilį ir baigiant transporto priemonės pristatymas pirkėjui. Daugiau nei 10 metų pardavimų patirtis naudoti automobiliai leido mums tapti patikimu tarpininku tarp pirkėjo ir pardavėjas.

Puikios techninės būklės automobiliai

Daugelis automobilių entuziastų automobilį įsigyja remdamiesi nuoširdžiais patikinimais pardavėjui apie bėgimo originalumą, nepriekaištingą automobilio būklę ir prikabintą dokumentus.


Naudodamiesi CarOutlet paslaugomis, garantuotai įsigysite automobilį:
Su patikima rida ir tikra paslaugų istorija vienoje elektroninėje paslaugoje bazę, patvirtintą prašymu bet kuriam oficialiam aptarnavimo centrui pasaulyje
visą veikimo laikotarpį, aptarnauja & nbsp; oficialiuose paslaugų centruose, kuriuose dirba visos techninės tarnybos buvo pagaminti griežtai pagal taisykles.
Todėl, nusipirkę, jūs nereikia eiti į degalinę, nieko keisti ir investuoti pinigų ir laiko automobilio remontui ir priežiūrai
Pirkimo metu visiškai atitinka Europos standartus saugos ir techninės būklės, be priežiūros ir pravažiavo liniją diagnostika, skirta naudoti (išskyrus sulaužytas partijas)
Europos asamblėja ir nevyksta per NVS
nepateko į avariją ir neturi jokių paslėptų defektų (išskyrus partijas, parduodamas netinkamai).

Visus „CarOutlet“ pristatomus automobilius gabena tik automobilių vežėjai ir visais pristatymo etapais visiškai apdraustas nuo bet kokios žalos, kuri leidžia garantuoju, kad visiškai laikotės iš pradžių deklaruotos defektologijos (nuotraukoje užfiksuoti įbrėžimai, įbrėžimai, lustai ir kt.), su faktiniu gavus transporto priemonės būklę.

Jei įsigytas automobilis neatitinka aukciono svetainėje pateikto aprašymo (deklaruoti nuotraukos ir serviso istorijos defektai), „CarOutlet“ garantuoja finansinę kompensaciją žala iki transporto priemonės grąžinimo tiekėjui.

„CarOutlet“ suteikia unikalią garantiją už paslėptų defektų elektrinė ir perdavimas. Atskleidus paslėptus defektus, nenurodytus - paslaugų istorija (patvirtintų C / C UES ir EEB teritorijoje), teikia finansinę žalą